Kategorie

Ostatnie porady

Rss
KATEGORIA: Ilość wyświetleń: 2358 Komentarzy: 0

W dzisiejszych czasach na rynku spotykamy się z dużą gamą różnych producentów lakierów. Każdy z tych lakierów ma odpowiednie właściwości, dlatego też należy zastanowić się nad jego wyborem. Coraz bardziej popularne staja się lakiery wodorozcieńczalne, które zastępują jak dotąd najbardziej popularne lakiery rozpuszczalnikowe.

Czytaj więcej
KATEGORIA: WYBÓR PODŁOGI Ilość wyświetleń: 6890 Komentarzy: 0

Kupując podłogę drewnianą musimy kierować się nie tylko jej wyglądem, ale także jej parametrami takimi jak twardość i stabilność desek podłogowych. 

Czytaj więcej
02 2 / 2014

PODŁOGI POSTARZANE

KATEGORIA: WYBÓR PODŁOGI Ilość wyświetleń: 3046 Komentarzy: 0

Podłogi postarzane zdobywają coraz więcej zwolenników. Stare deski podłogowe zachwycają swoją niepowtarzalną kolorystyką, bogactwem faktur drewna oraz śladami użytkowania.

Czytaj więcej
KATEGORIA: WYBÓR PODŁOGI Ilość wyświetleń: 511 Komentarzy: 0

Podłoga drewniana pasuje do każdego rodzaju wnętrz, także tych nowoczesnych. Jeżeli chcemy cieszyć się jej urokiem przez wiele lat musimy znać kilka zasad jej pielęgnacji i użytkowania.

Czytaj więcej
25 1 / 2014

PODŁOGA KORKOWA

KATEGORIA: WYBÓR PODŁOGI Ilość wyświetleń: 831 Komentarzy: 0

Podłogi korkowe stają się coraz bardziej popularne. Obecnie wystroju wnętrz panuje moda na przedmioty eko i minimalizm. Podłoga korkowa jak najbardziej wpasowuje się w ten trend. 

Czytaj więcej