Kategorie

O Nas

Best-parkiet to firma rodzinna, która powstała w 1996r. W pierwszych latach swojej dzialalnosci zajmowalismy sie handlem artykułami podłogowymi, następnie wraz z zapotrzebowaniem na usługi parkieciarskie, firma rozszerzyla zakres swojej dzialalności. Posiadamy długoletnie doświadczenie, które poparte jest licznymi szkoleniami, zarówno w kraju I poza jego granicami. Naszym celem jest kompleksowa obsługa Klienta w zakresie wszelkich prac parkieciarskich.

W sprzedaży posiadamy bardzo szeroki asortyment materiałów podłogowych. Jesteśmy odbiorcami najlepszych wytwórni parkietów tradycyjnych zarówno z drewna krajowego jak I egzotycznego, paneli podłogowych drewnianych I laminatów, parkietów gotowych, desek podłogowych , lamparkietów, parkietów przemysłowych, podłóg z korka, systemow tarasowcych I elewacyjnych.

Do każdego rodzaju podłóg dobieramy materiały chemiczne najwyższej jakości, ściśle dopasowane do danego gatunku drewna. Współpracujemy z najlepszymi firmami zajmującymi się materiałami do montażu , wykańczania I pielęgnacji podłóg drewnianych . W sprzedaży posiadamy bardzo szeroki asortyment materiałów podłogowych.

Dzięki dobrej opinii na rynku realizujemy wiele inwestycji w naszym województwie , jak również na terenie całej Polski. Proponujemy klientom wiele ciekawych rozwiazań w mieszkaniach, domach prywatych oraz lokalach użyteczności publicznej.

Wszystkie prace wykonywane są wg tradycyjnej I sprawdzonej technologii gwarantującej wysoką jakość oraz przy zastosowaniu najlepszych na rynku produktów chemicznych I materiałów drzewnych.
 

BEST -PARKIET I WIESZ NA CZYM STOISZ